V životě jde o víc než o VOLVO a proto ho řídíte.
Volvo XC90Volvo XC90

Nejmohutnější ze současných vozů Volvo, dálniční křižník, který se neztratí ani v lehčím terénu. Takové je Volvo XC90, zástupce švédské automobilky v populárním segmentu luxusních SUV. Reprezentativní vůz nabízí především nevtíravý luxus a eleganci, nestrhává na sebe prvoplánovou pozornost, ale díky čistému skandinávskému designu zaujme na první pohled. V záplavě evropských SUV Volvo XC90 designem vyniká, severská značka do něj otiskla svou identitu a učinila z něj opravdovou perlu. O tom svědčí i neutuchající zájem zákazníků.

Pro početnější rodinu je Volvo XC90 k nezaplacení, k dispozici je totiž vedle pětimístné i sedmimístná verze. Ostatně právě tohle Volvo bylo jedno z prvních aut, které počítalo se sedmi pasažéry. Svou posádku na rozbitých českých silnicích zahrne pohodlím a komfortem, jízda v něm je maximálně příjemná. Díky pohonu všech čtyř kol si poradí i v horších podmínkách.

Volvo XC90 ztělesňuje majestát, luxus a bezpečí, do něhož navíc díky objemnému zavazadlovému prostoru naložíte prakticky vše, co na svých toulkách potřebujete. Hodnotný interiér nabídne skvělé dílenské zpracování a potěší také dostatek odkládacích prostorů. Stejně jako v případě dalších vozů Volvo je také do DNA modelu XC90 vetkána bezpečnost jako základní stavební prvek. Například předek vozu je speciálně navržen tak, aby dokázal absorbovat přední náraz či zachycovat chodce, aby i přes vyšší stavbu vozu nesklouzávali při střetu pod vozidlo.Aktuality

Zveme vás na oslavu Volvo XC90 - 10let

Už držíte v rukou sklenky se šampaňským? Že ne? Ale to byste měli. Důvod je jasný, slavíme jubilejní desáté narozeniny. A to je parádní důvod k oslavě. I když na rovinu, nějakou tu plastickou operaci za sebou holka už má. Ovšem to je právě dob- ře, neboť v automobilové branži se stárne daleko rychleji, než je tomu u lidí. Oslavencem je totiž Volvo XC90. Autor František Fiala Foto Volvo

více

Bude nová generace XC90 pro rok 2014 ?

Po deseti letech modelu XC90 na trhu a nyní i po jeho letošním posledním faceliftu se chystá na rok 2014 zcela nová generace této řady. Oficiální představení by mělo být až koncem roku 2014, proto je zatím informací a fotek jako šafránu.

více

Volvo XC90 - 2013 - Dietní facelift

Volvo pro letošní rok připravilo pro svůj největší CrossCountry model vozu velmi decentní facelift, jak je vidno již z fotografie. Na první pohled bude pro laika „XCéčko“ nerozeznatelné od jeho předchůdce…no ono je vlastně problém nějakou změnu vůbec najít.

více


Design by 3sixty | 2024